Tešnjar kao parni valjak

05.05.2011 18:28

Tešnjar kao "parni valjak"

Utakmicu dve ekipe iz vrha tabele koja je samo na papiru slovila za derbi obeležila je kiša golova i to u mreži gostiju iz Pričevića. Gosti ravnopravni samo prvih 15 minuta nakon čega se šanse tešnjaraca ređaju kao na traci. Seriju golova otvorio je Milosavljević prelepim pogotkom glavom nakon idealnog centaršuta Janjića. Posle serije promašaja koji se mogu svrstati pod rubriku verovali ili ne Tešnjar pogotkom Vukosavljevića na odmor odlazi sa prednošću od 2:0. U drugom poluvremenu tešnjarci brzi, hitri, kreativni i maksimalno motivisani do samog kraja što je i rezultiralo sa pola tuceta golova u mreži golmana gostiju. Kiša koja je padala tokom celog meča razlog je što više gledalaca nije prisustvovalo još jednoj dobroj partiji momaka iz "stare valjevske čaršije". Ekipa je delovala raspevano na terenu kao i na svadbi klupskog druga Nenada Milosavljevića dan ranije kome je ovu pobedu i posvetila. Vredi još spomenuti i povratak u ekipu Simića posle duže pauze koji je svojim pristupom i angažovanjem na utakmici pokazao da će biti od pomoći ekipi u borbi za što bolji plasman.

Tesnjar: Popović, Radovanović, Janjić, Tadić (od 5 min. Đurđević)(od 46.min Simić), Srećković, Kremić(Marjanović), Selaković, Vasiljević, Milosavljević, Milutinović, Vukosavljević